Nona Yemek Odası

Nona Yemek Odası

Evinizin yeni modern köşesi olması için özel olarak tasarlanmış olan nona yemek odası takımına geç kalmadan sizlerde sahip olmalısınız. Nona yemek odası takımı son zamanların en trend mobilyalarında sahip olduğu her şeyi kendi bünyesinde barındırmaktadır. Özellikle sandalyelerinin farklı tasarımı herhangi bir yerde bulamayacağınız bir tasarıma sahiptir. Şekli kadar konforu da oldukça iyidir. Farklı renk ve kumaş seçenekleri de mevcut olan bu takıma uygun fiyatlarla sahip olabilir ve evinizde aradığınız şıklığa kavuşabilirsiniz. Dolap kısmında kullanılan çift renk tasarıma inanılmaz bir şıklık sağlamıştır. Ayrıca üretiminde kullanılan ürünlerin hepsi son derece kaliteli olması sebebiyle uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Modellerimizi Masco’’ daki mağazamızdan ulaşabilirsiniz.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Yandaki iletişim formunu size ulaşabileceğimiz iletişim bilgileri ve detaylı mesajınız ile bize iletin. En kısa sürede ilgili departmanımız size geri dönüş yapacaktır.
Ürün mü Bakıyorsunuz?
Masko veya Mobiliyum mağazamızdan ürünlerimizi görüp inceleyip sipariş verebilirsiniz.
Her yere Gönderiliyor mu?
Togo Home ve Style ürünlerini tüm Türkiye geneline tüm dünya ülkelerine gönderiyoruz.
Ürününüzde Problem mi Oluştu?
Mesajınızda Satış Sonrası Hizmetler departmanı seçiniz ve size ulaşabilmemiz için iletişim bilgilerinin doğruluğunu lütfen kontrol ediniz.