Nish Yemek Odası

Nish Yemek Odası

Nish yemek odası takımı yemek masasında ahşap görünümden vazgecemeyenler için özel olarak tasarlanmış bir yemek odası takımıdır. Nish yemek odası takımı sade, tarz ve şıklıktan yana olanların tercihi olacak şekilde tasarlanmıştır. Masa ve sandalyeler hem konforu bakımından hem de ölçüleri bakımından ergonomik bir şekilde hesaplanarak üretilmiştir. Takımın içinde yer alan dolap geniş depolama alanı sağladığından hem yemek takimlarinizi hem de diğer eşyalarınızı kolaylıkla muhafaza edebileceğiniz bir yapıya sahiptir. Sandalye kumaş ve renklerinde tercihinize göre seçenekler kullanarak evinizde istediğiniz dizaynı oluşturabilirsiniz. Sandalye bacaklarında kullanılan Rose metal renk tasarıma ayrı bir modernlik katmaktadır. Telefon desteğiyle birlikte de yardım alabilirsiniz.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Yandaki iletişim formunu size ulaşabileceğimiz iletişim bilgileri ve detaylı mesajınız ile bize iletin. En kısa sürede ilgili departmanımız size geri dönüş yapacaktır.
Ürün mü Bakıyorsunuz?
Masko veya Mobiliyum mağazamızdan ürünlerimizi görüp inceleyip sipariş verebilirsiniz.
Her yere Gönderiliyor mu?
Togo Home ve Style ürünlerini tüm Türkiye geneline tüm dünya ülkelerine gönderiyoruz.
Ürününüzde Problem mi Oluştu?
Mesajınızda Satış Sonrası Hizmetler departmanı seçiniz ve size ulaşabilmemiz için iletişim bilgilerinin doğruluğunu lütfen kontrol ediniz.