Nish Mermer Yemek Odası

YENİ!

Nish Mermer Yemek Odası

Nish Mermer Yemek Odası, ahşap ve mermerin büyük uyumu olarak karşımıza çıkmaktadır. Ahşap ve mermerin birlikte kullanımı son dönemlerde moda olmuş, bir çok mobilyada kullanılmıştır. Fakat tarz olarak yemek masasının ahşap görüntüsünün, yemek odası dolabının mermer görüntüsü ile uyumu Nish Mermer Yemek Odasında karşımıza çıkmış ve görüntüsü ile farkını ortaya koymuştur. Bu dekoratif görüntü Nish Mermer Yemek Odasının tercih sebebi olmuştur. Yeni tarz arayanların ve modaya uymak isteyenlerin tercihi haline gelmiştir. Nish Mermer Yemek Odasında metal görünümlü bacakların kullanılması şık ve sağlam bir görüntü ortaya koymuştur. Sandalyelerin tasarımında yükseklik tercih edilmeyerek, rahatlık ve şıklık ön plana çıkmıştır. Yemek yerken size konforu sağlayarak, yemeğinizi büyük bir keyfe dönüştürecektir. 

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Yandaki iletişim formunu size ulaşabileceğimiz iletişim bilgileri ve detaylı mesajınız ile bize iletin. En kısa sürede ilgili departmanımız size geri dönüş yapacaktır.
Ürün mü Bakıyorsunuz?
Masko veya Mobiliyum mağazamızdan ürünlerimizi görüp inceleyip sipariş verebilirsiniz.
Her yere Gönderiliyor mu?
Togo Home ve Style ürünlerini tüm Türkiye geneline tüm dünya ülkelerine gönderiyoruz.
Ürününüzde Problem mi Oluştu?
Mesajınızda Satış Sonrası Hizmetler departmanı seçiniz ve size ulaşabilmemiz için iletişim bilgilerinin doğruluğunu lütfen kontrol ediniz.