Key Yemek Odası

Key Yemek Odası

Key yemek odası bir çok yemek odasından farklı bir tasarıma sahiptir. Alışılmışın dışında tasarlanan key yemek odası takımı ahşap sevenlerin gönlünü feth edecek bir niteliğe sahip. Özellikle masanın üzerinde olan işleme daha önce görülmemiş bir tasarıma sahiptir. Masa bacakları da alışılmışın dışında bir dizaynla evinizde farklı bir hava katmak için hazır. Masa sandalyelerini evinizin büyüklüğüne göre ister koltuk tarzında ister sandalye tarzında seçebilir isterseniz kombin yapabilirsiniz. Farklı renk, kumaş ve desen seçenekleri ile evinizde istediğiniz havayı oluşturmanız çok kolay. Takımda yer alan dolap oldukça geniş saklama alanlarına sahiptir. Dolapta ve ve masada yer alan işlemeler takıma modern bir görünüm kazandırırken bu muhteşem takıma uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Yandaki iletişim formunu size ulaşabileceğimiz iletişim bilgileri ve detaylı mesajınız ile bize iletin. En kısa sürede ilgili departmanımız size geri dönüş yapacaktır.
Ürün mü Bakıyorsunuz?
Masko veya Mobiliyum mağazamızdan ürünlerimizi görüp inceleyip sipariş verebilirsiniz.
Her yere Gönderiliyor mu?
Togo Home ve Style ürünlerini tüm Türkiye geneline tüm dünya ülkelerine gönderiyoruz.
Ürününüzde Problem mi Oluştu?
Mesajınızda Satış Sonrası Hizmetler departmanı seçiniz ve size ulaşabilmemiz için iletişim bilgilerinin doğruluğunu lütfen kontrol ediniz.