Jungle Yemek Odası

Jungle Yemek Odası

Jungle yemek odası takımı vintage tarzda tasarlanmış ancak modern bir görünüme sahip olan bir yemek odası takımıdır. Evinizde modern ve eski bir tarz yaratmak isteyenlerin tercihi kesinlikle jungle yemek odası takımından yana olmalıdır. Kolayca kombin yapabileceğiniz bu yemek takımıni daha yakından görmek istiyorsanız Masco' da bulunan mağazamızı ziyaret etmenizi öneririz. Jungle yemek odası oldukça şık ve konforlu bir yapıya sahiptir. Ahşap görünümü ile ayrı tarza sahiptir. Üretiminde kullanılan malzemeler oldukça kaliteli olduğundan uzun yıllar boyunca sağlıklı bir şekilde kullanabileceğiniz bir yemek odası takımıdır. Renk ve kumaş seçenekleri ile evinizde oldukça soft bir alan oluşturabilir ve evinizde bir huzur köşesi oluşturabilirsiniz. 

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Yandaki iletişim formunu size ulaşabileceğimiz iletişim bilgileri ve detaylı mesajınız ile bize iletin. En kısa sürede ilgili departmanımız size geri dönüş yapacaktır.
Ürün mü Bakıyorsunuz?
Masko veya Mobiliyum mağazamızdan ürünlerimizi görüp inceleyip sipariş verebilirsiniz.
Her yere Gönderiliyor mu?
Togo Home ve Style ürünlerini tüm Türkiye geneline tüm dünya ülkelerine gönderiyoruz.
Ürününüzde Problem mi Oluştu?
Mesajınızda Satış Sonrası Hizmetler departmanı seçiniz ve size ulaşabilmemiz için iletişim bilgilerinin doğruluğunu lütfen kontrol ediniz.