Nona Oturma Grubu

Nona Oturma Grubu

Nona oturma grubu, alışılmışın dışında bir tarz oturma grubuna sahip olmak isteyenler için özel olarak tasarlanmış bir takımdır. Nona oturma grubu, vintage tarzda tasarlanmış eski ve yeninin harmanlanarak modern bir görünüme kavuştuğu bir oturma grubudur. Oldukça kaliteli malzemelerden elde edilen bu ürüne sizlerde uygun ödeme seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Nona oturma grubu farklı kumaş ve desen seçenekleri ile üretilmektedir. Yumuşak arka yastıkları ergonomik bir yapıya sahip olduğundan konforu sizlere sağlamaktadır. Düz ve kareli kumaş seçeneği takıma hava katarken sizler kendi zevkinize göre dizayn edebilirsiniz. Nona oturma grubu, tarzı ve duruşu sayesinde evinizde fark yaratacaktır. Görünüş olarak evinize şık bir görüntü, kullanım olarak ise rahatlık sağlayacaktır.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Yandaki iletişim formunu size ulaşabileceğimiz iletişim bilgileri ve detaylı mesajınız ile bize iletin. En kısa sürede ilgili departmanımız size geri dönüş yapacaktır.
Ürün mü Bakıyorsunuz?
Masko veya Mobiliyum mağazamızdan ürünlerimizi görüp inceleyip sipariş verebilirsiniz.
Her yere Gönderiliyor mu?
Togo Home ve Style ürünlerini tüm Türkiye geneline tüm dünya ülkelerine gönderiyoruz.
Ürününüzde Problem mi Oluştu?
Mesajınızda Satış Sonrası Hizmetler departmanı seçiniz ve size ulaşabilmemiz için iletişim bilgilerinin doğruluğunu lütfen kontrol ediniz.