Davidoff Yemek Odası

Davidoff Yemek Odası

Evinde spor şıklığı sevenler için özel olarak tasarlanmış olan Davidoff yemek odası takımı firmamız tarafından sizler için özel olarak üretilmektedir. Evinde alışılmış olan çizgilerin dışına çıkan ancak aşırıya kaçmayı sevmeyenler için sade, spor ve şık bir tasarımdır Davidoff yemek odası. Ahşap ve gri tonların hakim olduğu bu takım hem şıklığı ile hem de rahat ve konforlu oluşu ile sizleri kendine hayran bırakacak şekilde dizayn edilmiştir. Birinci sınıf kalite malzemeler kullanılarak üretilen bu yemek odası takımını uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabileceksiniz. Takımın içerisinde yer alan dolap geniş iç hacime sahip olması nedeniyle yemek takımlarınız için depolama alanı olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Yandaki iletişim formunu size ulaşabileceğimiz iletişim bilgileri ve detaylı mesajınız ile bize iletin. En kısa sürede ilgili departmanımız size geri dönüş yapacaktır.
Ürün mü Bakıyorsunuz?
Masko veya Mobiliyum mağazamızdan ürünlerimizi görüp inceleyip sipariş verebilirsiniz.
Her yere Gönderiliyor mu?
Togo Home ve Style ürünlerini tüm Türkiye geneline tüm dünya ülkelerine gönderiyoruz.
Ürününüzde Problem mi Oluştu?
Mesajınızda Satış Sonrası Hizmetler departmanı seçiniz ve size ulaşabilmemiz için iletişim bilgilerinin doğruluğunu lütfen kontrol ediniz.