Moment Yemek Odası

Moment Yemek Odası

Evinizde her yerde olmayan özel olarak tasarlanmış bir yemek odası takımı hayal ediyorsanız Moment yemek odası takımı tam sizin hayalinizdeki yemek odası için tasarlanmış bir üründür. Farklı ve ilginç tasarımı ile kolay kolay kimsede göremeyeceğiniz bir dizayna sahiptir. Soft renklerin uyumu ile üretilen bu yemek odası takımı evinizde alışılmışın dışında bir köşe oluşturmanıza yardımcı olacak. Kaliteli ürünler kullanılarak üretilen Moment yemek odası sizlere kalitenin ve konforun yeni adresi olacak. Sandalyelerinizi takımınıza uygun bir şekilde seçebilir ve kendi kombininizi oluşturabilirsiniz. Ergonomik bir yapıya sahip olması yanı sıra çok yer kaplamadığından dar alanlarda bile şıklık oluşturmanız Moment yemek odası ile çok kolay.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Yandaki iletişim formunu size ulaşabileceğimiz iletişim bilgileri ve detaylı mesajınız ile bize iletin. En kısa sürede ilgili departmanımız size geri dönüş yapacaktır.
Ürün mü Bakıyorsunuz?
Masko veya Mobiliyum mağazamızdan ürünlerimizi görüp inceleyip sipariş verebilirsiniz.
Her yere Gönderiliyor mu?
Togo Home ve Style ürünlerini tüm Türkiye geneline tüm dünya ülkelerine gönderiyoruz.
Ürününüzde Problem mi Oluştu?
Mesajınızda Satış Sonrası Hizmetler departmanı seçiniz ve size ulaşabilmemiz için iletişim bilgilerinin doğruluğunu lütfen kontrol ediniz.