Prada Yemek Odası

Prada Yemek Odası

Prada yemek odası takımı son zamanların ev dekorasyonunda en trend ürünü olan mermer deseninden esinlenerek üretilmiştir. Klasik çizgileri bünyesinde barındıran ancak bunu muhteşem bir modernlikle tasarlayarak üretilen Prada yemek odası takımı göz kamaştıran bir şıklığa sahip. Beyaz ve antrasit renklerin ahengiyle tasarlanan bu yemek odası takımı sizleri bekliyor. Masa dizaynının yanı sıra masa bacaklarının farklı tasarımı yemek odası takımına ayrı bir estetik katmaktadır. Yemek odası takımının sandalyeleri alışılmışın dışında bir tasarımla üretilmiştir. Geniş ve rahat oturma bölümleri sizlere ergonomik bir rahatlık sunarken sandalyelerin arka kısmında bulunan yüzükler sandalyelere şıklık kazandırmaktadır. Bu takımın sizler için özel olarak üretilmiş bir orta sehpası da bulunmaktadır. 

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Yandaki iletişim formunu size ulaşabileceğimiz iletişim bilgileri ve detaylı mesajınız ile bize iletin. En kısa sürede ilgili departmanımız size geri dönüş yapacaktır.
Ürün mü Bakıyorsunuz?
Masko veya Mobiliyum mağazamızdan ürünlerimizi görüp inceleyip sipariş verebilirsiniz.
Her yere Gönderiliyor mu?
Togo Home ve Style ürünlerini tüm Türkiye geneline tüm dünya ülkelerine gönderiyoruz.
Ürününüzde Problem mi Oluştu?
Mesajınızda Satış Sonrası Hizmetler departmanı seçiniz ve size ulaşabilmemiz için iletişim bilgilerinin doğruluğunu lütfen kontrol ediniz.