Nish Olive Yemek Odası

Nish Olive Yemek Odası

Bir yemek odasında aradığınız şey hem rahatlık, hem şıklık hem de alışılmışın dışında bir tasarımda tercihiz kesinlikle Nish olive yemek odası ndan yana olmalı. Benzersiz tasarımı ile göz kamaştıran Nish olive yemek odası takımı en uygun fiyat ve ödeme şekilleri ile sizin için satışa çıkmıştır. Özellikle son zamanların modası haline gelen mermer görünüm masaya ayrı bir tarz sağlamaktadır. Sandalyeleri klasiklikten uzak modern bir çizgiye sahiptir. Özellikle masa ve sandalyeleri bacak kısımlarındaki metal bölümler takıma modern ve modası geçmeyecek olan bir tasarım sağlamaktadır. Takımın içinde yer alan dolap geniş bir depolama alanına sahip olmasıyla evinizde sizlere rahatlık sağlayacaktır.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Yandaki iletişim formunu size ulaşabileceğimiz iletişim bilgileri ve detaylı mesajınız ile bize iletin. En kısa sürede ilgili departmanımız size geri dönüş yapacaktır.
Ürün mü Bakıyorsunuz?
Masko veya Mobiliyum mağazamızdan ürünlerimizi görüp inceleyip sipariş verebilirsiniz.
Her yere Gönderiliyor mu?
Togo Home ve Style ürünlerini tüm Türkiye geneline tüm dünya ülkelerine gönderiyoruz.
Ürününüzde Problem mi Oluştu?
Mesajınızda Satış Sonrası Hizmetler departmanı seçiniz ve size ulaşabilmemiz için iletişim bilgilerinin doğruluğunu lütfen kontrol ediniz.