Mocha Yemek Odası

Mocha Yemek Odası

Mocha yemek odası, zarafet ve şıklığın yeni adı olması için özel olarak tasarlanmış bir yemek odası takımıdır. Ahşap ceviz rengin ve grinin muhteşem uyumuyla tasarlanmış bir üründür. Masa ve sandalye bacakları özel olarak tasarlanarak takıma estetik bir hava katmaktadır. İnce yapısı narin bir görünüm sergilerken yemek odanızda göz dolduran bir şıklık oluşturacak. Mocha yemek odası takımı içerisinde yer alan dolap ise aynalı tasarımı ile evinizde bir aydınlığa sebep olurken zarif görünümüne zariflik katacak tarzda dizayn edilmiştir. Yemek odanızın sandalyelerini koltuk şeklinde seçebileceğiniz gibi iki kişilik benchlerle de şıklık katabilirsiniz. Bu muhteşem takıma Masco’daki mağazamıza gelerek uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. 

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Yandaki iletişim formunu size ulaşabileceğimiz iletişim bilgileri ve detaylı mesajınız ile bize iletin. En kısa sürede ilgili departmanımız size geri dönüş yapacaktır.
Ürün mü Bakıyorsunuz?
Masko veya Mobiliyum mağazamızdan ürünlerimizi görüp inceleyip sipariş verebilirsiniz.
Her yere Gönderiliyor mu?
Togo Home ve Style ürünlerini tüm Türkiye geneline tüm dünya ülkelerine gönderiyoruz.
Ürününüzde Problem mi Oluştu?
Mesajınızda Satış Sonrası Hizmetler departmanı seçiniz ve size ulaşabilmemiz için iletişim bilgilerinin doğruluğunu lütfen kontrol ediniz.