Focus Yemek Odası

Focus Yemek Odası

Focus Yemek Odası alışılmışın dışında tasarlanan bir yemek odası olarak karşımıza çıkmaktadır. Spor görüntüyü ve klasik görüntüyü aynı anda yansıtabilmektedir. Ekstra dekor kullanmadan evinizin baş köşesinde yerini alabilir ve çok şık bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Focus Yemek Odasının dolabı ayna olarak dekor edilmiş kapakları ve üzerine koyulan aynalar ile bütünleşerek  fark yaratmaktadır. Böylece dolap kulpu görüntüsüne ihtiyaç kalmamış ve bütün ayna olarak tasarlanmıştır. Ayrıca kapaklarla yerleştirilen mıknatıslar sayesinde, kapakların açılıp kapanması zarif bir hal almıştır ve açılıp kapanırken zorlamalardan ve darbelerden korunmuştur. Focus Yemek Odasının sandalyelerinde de yüksek kaliteli sünger ve kumaş kullanılmaktadır. Yemeğinizi yerken rahatlığın ve şıklığın tadını çıkarabilirsiniz. Kenarları oval olarak karşımıza çıkan yemek masasında sadeliğin de ön plana çıkmasıyla beraber, renkleriyle muhteşem bir ahenk içindedir. 

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Yandaki iletişim formunu size ulaşabileceğimiz iletişim bilgileri ve detaylı mesajınız ile bize iletin. En kısa sürede ilgili departmanımız size geri dönüş yapacaktır.
Ürün mü Bakıyorsunuz?
Masko veya Mobiliyum mağazamızdan ürünlerimizi görüp inceleyip sipariş verebilirsiniz.
Her yere Gönderiliyor mu?
Togo Home ve Style ürünlerini tüm Türkiye geneline tüm dünya ülkelerine gönderiyoruz.
Ürününüzde Problem mi Oluştu?
Mesajınızda Satış Sonrası Hizmetler departmanı seçiniz ve size ulaşabilmemiz için iletişim bilgilerinin doğruluğunu lütfen kontrol ediniz.