IMOB İstanbul Mobilya Fuarı Ücretsiz Davetiye

15. Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarına Ücretsiz Davetiye servisimizi binlerce ziyaretçimiz kullandı. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

IMOB Ücretsiz Davetiye İçin yoğun Talebinizden dolayı teşekkür ederiz.

22-27 Ocak 2019 tarihleri arasında CNR Expo fuar merkezinde düzenlenecek olan 15. İstanbul Mobilya Fuarına ücretsiz bilet almak için lütfen üstteki formu doldurun. Biletiniz en kısa sürede size mail ile gönderilecektir. Ayrıca SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
TOGO Home Style olarak bu sene fuarda iki farklı stand kuruyoruz. 6. Hall D02'de Mobilya ürünlerimizi sergileyeceğimiz standımıza, 9. Hall D03'de ise Sehpa ürünlerini sergileyeceğimiz standımıza siz değerli ziyaretçileri bekleriz.

IMOB İstanbul Mobilya fuarı ücretsiz davetiye hizmeti Togo Home Style tarafından sizlere sunulmaktadır. 

-------------------------------------------


Togo Home Style - 2019 Koleksiyonumuz
Bu yıl 15. kez düzenlenen CNR İMOB her zaman ki yerinde, CNR EXPO Fuar merkezinde gerçekleşti. İMOB İstanbul Mobilya Fuarı Türkiye'nin en büyük Dünyanın 2. büyük Mobilya Fuarı olma özelliğini taşıyor. Fuarda sadece yeni ürünlerimizi değil yeni yaşam alanlarımızı sergilemenin heyecanını yaşadık. Fuar standımıza gelemeyenler için hazırladığımız tanıtım videomuzu keyifle izlemenizi dileriz.