Yenilik çoğunlukla iyidir.
Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.

Tarayıcımı Şimdi Güncelle
Togo Home Style

Hakkımızda

TÜRKİYE’DE VE DÜNYADATOGO MARKASI

2009 yılında Togo ismi ile 150 m2’de sehpa üreterek attık ilk adımlarımızı. 2010 yılına geldiğimizde yolculuğumuza,
yeni tesisimizle Togo Style adı altına daha güçlü, daha kaliteli ve daha kararlı bir şirket olarak devam ettik.
Bugün MASKO ve MOBİLİYUM'da kendi mağazalarımız
yanı sıra 500'den fazla satış noktasındayız.

10.000 M2 Üretim Alanı

500 Satış Noktası

40 Ülkeye İhracat

Sehpa Üretimi Alanında Lider

Yolculuğumuzun getirisi sehpa ustalığımız dolayısıyla, en ince ayrıntısına kadar tanıdığımız ahşabı, mobilya sektörüne de entegre etme fikriyle bugünkü noktaya; Togo Home Style markasına, başarıyla ulaştık. Türkiye’de ve dünyada büyüyen bir Togo markası kendini sürekli yenileyen bir yapıya kavuştu.

Bugün, 10.000 m2 üretim alanına sahip tesislerimizle Türkiye genelinde yaklaşık 500 satış noktasına ulaşırken, dünya çapında 40 ülkeye ihracat yapmaktayız. Bunun yanı sıra Türkiye’de, bilinen en büyük firmaların tedarikçisi sıfatıyla, sehpa üretimi alanında lider olmanın haklı gururunu taşıyoruz.

MİSYONUMUZ

Tüm TOGO HOME STYLE müşteri ve çalışanları ile büyük bir aile olan firmamız inegölden tüm Türkiye'ye ve hatta dünyaya mobilya göndermektedir. TOGO olarak ailemiz gibi gördüğümüz çalışanlarımız ve müşterilerimiz ile güven ve saygı çerçevesinde büyüyen bir aile olmak şirket misyonumuzdur.

VİZYONUMUZ

Mobilya ve akseuarlarında tasarım ve kaliteden kesinlikle taviz vermeden en üst seviyede ergonomi ve estetiği düşünerek tasarım ve üretim yapan firmamız mobilya kalitesi ve özgün tasarımları ile tüm dünyada bilinen ve tercih edilen bir TOGO markası oluşturmayı kendine vizyon olarak belirlemiştir.

NEDEN TOGO?

Kendi üreten ve kendisi tasarlayan ve kaliteden taviz vermeyen bir mobilyacılık anlayışı ile müşterilerimize ve sektörümüze hakettiği değeri ve özveriyi veriyoruz.

Togo Müşteri HizmetleriHer zaman yanınızdayız.

Togo Instagram

@TogoHomeStyle
İnstagram Paylaşımları
İnstagram Paylaşımları
İnstagram Paylaşımları
İnstagram Paylaşımları
İnstagram Paylaşımları